Prawa autorskie i ochrona wartości intelektualnych

  • Witaj na naszym serwisie poświęconym fascynującemu światu mebli antycznych! Jesteśmy dumni z naszej pasji i pracy, którą wkładamy w tworzenie treści na tej stronie.

  • Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie treści zawarte na naszym serwisie, takie jak teksty, zdjęcia, filmy, grafiki i inne materiały są objęte prawami autorskimi. Wszystkie prawa do tych treści są zastrzeżone.

  • Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, modyfikowania, reprodukowania lub wykorzystywania w jakikolwiek sposób naszych materiałów bez naszej wyraźnej zgody. Chronimy nasze prawa autorskie i będziemy podejmować odpowiednie kroki prawne w przypadku naruszenia.

  • Pomimo naszego zaangażowania w dostarczanie wiarygodnych i wartościowych informacji o meblach antycznych, nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości w treściach. Informacje te mają charakter ogólny i nie zastępują profesjonalnej porady.

  • W przypadku zainteresowania wykorzystaniem naszych materiałów, w tym tekstów, zdjęć czy filmów, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania pisemnej zgody. Cieszymy się, że dzielisz naszą pasję i jesteśmy otwarci na współpracę.

  • Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i docenienie naszej pracy. Zachęcamy do odkrywania magicznego świata mebli antycznych i czerpania z niego inspiracji. Bądźmy razem w poszukiwaniu piękna i historii w każdym meblu!

Informujemy, iż poza materiałami wizualnymi pochodzącymi z naszej własnej kolekcji, również korzystamy tworząc treści na naszym serwisie z materiałów udostępnionych na zasadach licencji otwartej z podaniem źródła ich pochodzenia.

Obecnie korzystamy z serwisów autorskich takich jak freepik.com czy bigstockphoto.com

Wszelkie prawa zastrzeżone © [Le Meuble Ancien]