Szanowni Państwo!

W związku z rozwojem technologii cyfrowych udostępniamy Państwu w ramach naszego sklepu internetowego możliwość wyboru wielu wariantów zapłaty za zamawiany towar. Obecnie współpracujemy z następującymi dostawcami bezpiecznych transakcji elektronicznych:

  • Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny realizowane są poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach


Płatności elektroniczne imoje

PAMIĘTAJMY!Twoje bezpieczeństwo finansowe w sieci zależy w pierwszej kolejności od Ciebie dlatego poniżej prezentujemy kilka wskazówek jak bezpiecznie korzystać z udostępnianych metod. Zasady bezpieczeństwa w bankowości elektronicznej1) Nie udostępniaj nikomu loginu i hasła do systemu bankowości elektronicznej.

2) Cyklicznie zmieniaj hasło do logowania w systemie bankowości elektronicznej.

3) Nie otwieraj podejrzanych linków w otrzymanych wiadomościach e-mail i SMS.

4) Zainstaluj i aktualizuj oprogramowanie antywirusowe, które może uchronić komputer i urządzenia mobilne przed wirusami oraz oprogramowaniem szpiegującym. Na bieżąco aktualizuj system operacyjny urządzenia oraz cyklicznie skanuj każde urządzenie programem antywirusowym.

5) Cyklicznie sprawdzaj, czy numery rachunków w przelewach zdefiniowanych nie uległy podmianie.

6) Przed potwierdzeniem transakcji zawsze weryfikuj zgodność numeru konta, na które przelewasz środki pieniężne z numerem odbiorcy oraz  numerem, który jest w kodzie potwierdzającym transakcję, przekazanym z wykorzystaniem SMS (jeżeli ta funkcjonalność jest udostępniona).

7) Na bieżąco przeglądaj historię rachunku i operacji na każdej karcie płatniczej pod kątem podejrzanych transakcji. Jeżeli jest to możliwe, to włącz  powiadomienia SMS o każdej wykonywanej transakcji.

8) Nie kopiuj numerów rachunków bankowych do przelewów („kopiuj-wklej”), ale wpisuj je samodzielnie i dokładnie weryfikuj.

9) Nie korzystaj z bankowości elektronicznej za pośrednictwem niesprawdzonych połączeń (np. publicznej WiFi).

10) Zadbaj, aby każde używane oprogramowanie pochodziło z legalnego i zaufanego źródła.

11) Jeżeli zaobserwujesz nietypowe lub podejrzane działania, niezwłocznie zgłoś ten fakt do administratora sklepu oraz banku, z którego usług korzystasz w ramach bankowości elektronicznej.